Červen 2009


SONBíčko

23. června 2009 v 18:12 my diary
AHOJ LIDIČKY, MOC VÁS PROSÍM JESTLI BYSTE MI NEDALI HLÁSKY DO SONBÍČKA.
SONBÍČKO SE KONÁ NA BLOGU WWW.COOOLGIRL000777.BLOG.CZ
DO 7.ČERVENCE
JSEM TAM ZAPSANÁ JAKO SWEETYGIRL.
DÍKY MOCINKY A PA PA
OPRAVDU TO PRO MĚ HODNĚ ZNAMENÁ.
DÍKY VAŠE SWEETY GIRL

Lady GAGA-2

23. června 2009 v 16:48 obrázky

Lady Gaga-2
zdroj: andris-sek

kde se vzala řasenka

23. června 2009 v 16:44 for girl

Kde se vzala řasenka ?


rasenkaRozhlédni se kolem sebe, kolik drobných "zbytečností", bez kterých by ses pravděpodobně dokázala obejít, tě obklopuje. Svůj každodenní život si ale bez nich jen tak představit nedokážeš. Přemýšlela jsi však někdy, kdo vymyslel parfém? Co ženy před tisíci lety používaly místo rtěnky či lesku na rty? A jak vypadala například úplně první řasenka na světě?
Málokterá z nás měla to štěstí, že její řasy jsou přirozeně dlouhé, husté a tmavé. Naštěstí máme po ruce skvělého malého pomocníka - řasenku. Stačí pár tahů štětečkem a oči vypadají hned o něco svůdněji. Jak se však tento vynález zrodil? Co používaly ženy místo řasenky v dobách, kdy nebylo možné zajít do nejbližší drogerie a vybrat si tu svou nejmilejší? Pojďme se nyní podívat na průřez historií lidských dějin!
4000 př.n.l.ancient
Ve starověkém Egyptě si oči nelíčily pouze ženy, ale také muži. Používali k tomu tzv. antimonový prášek, který se vyráběl ze sazí a jemné kovové drti, kterým si malovali oční linky, ale také jej využívali ke zvýraznění řas a obočí. Význam líčení však byl spíše náboženský. Egypťané věřili, že je takové líčení ochrání před zlými silami.
1100 - 146 př.n.l.
V antickém Řecku se do kosmetických výrobků přidávalo mnohem více rostlinných a minerálních složek než v Egyptě a líčení zde nebylo tolik výrazné. Tradiční řecké postupy při výrobě kosmetiky se postupně rozšířily do oblasti celého středomoří.
Počátek letopočtu - 400 n.l.
Na počátku našeho letopočtu udávali hlavní trendy v líčení Římané.
1000 - 1200 n.l.
V průběhu středověku se lidé příliš nelíčili. Velký návrat zažila kosmetika v době prvních křížových výprav. Bojovníci, kteří při válečných výpravách do orientálních zemí nepadli, s sebou do Evropy přiváželi luxusní parfémy a exotické materiály sloužící k výrobě make-upu.
victorian1400 - 1700 n.l.
Líčení se ve Evropě stalo módní záležitostí až v období renesance. Nejdříve bylo výsadou zejména urozených a až v průběhu 18. století tento trend postupně pronikl také mezi nižší vrstvy. Podle dobových portrétů je patrné, že renesanční líčení bylo jemné a charakteristické především velmi úzkým a vysoce klenutým obočím.
19. století
Viktoriánská éra se sebou přinesla návrat glamour stylu, jehož cílem bylo zvýraznit ženskost a umocnit smyslnost. V módě byly především dlouhé a výrazné řasy. Řada žen si řasenky vyráběla podomácku smícháním popele, rozmačkaných plodů bezinek a ricinového oleje.
1840
Eugene Rimmel, známý londýnský parfumér, vyrobil vůbec první řasenku na světě. Slovo "rimmel" proto v řadě jazyků znamená "řasenka".
1840 - 1890
Obliba líčení očí souvisí s rozvojem fotografie. Na černobílých fotografiích totiž zvýrazněné oči a především řasy vypadají lépe.
1913gretagarbo01
V tomto roce vznikla firma Maybelline. Chemik T. L. Williams, navrhl první moderní řasenku, téměř jak ji známe dnes. Barva se sestávala z antracitového prášku a kosmetické vazelíny, prodávala se v kulatých nádobách a nanášela se malými štětečky. Tento výrobek William pojmenoval "maybelline" - částečně podle jména své vlastní sestry (Mabel) a částečně podle hlavního výrobního materiálu (Vaseline).
1916
Ve filmu "Intolerance" D. W. Griffitha byly poprvé použity umělé řasy. Režisér požadoval, aby měla herečka výraznější řasy. Pro tento účel najal parukáře, který vytvořil první umělé řasy z lidských vlasů a gázy.
20. léta
Dvacátá léta jsou věkem tvarovacích kleští na řasy (tzv. "kurlash"), černých očních linek v tužce a stále dokonaleji vypadajících umělých řas. Hollywoodské star jako Marlene Dietrich, Greta Garbo a Bette Davis se ve filmech objevovaly s extrémně dlouhými, natočenými a hustými řasami a tím se staly vzorem pro miliony žen z celého světa.
twiggy11938
Benátská herečka Helene Vierthaler Winterstein si nechala patentovat vynález voděodolné řasenky. Vždy totiž měla problém s tím, že pod žhavými lampami osvětlujícími jeviště se jí líčení očí začalo roztékat po tvářích. A idea řasenky, která se potem ani vodou nerozmaže, byla na světě!
50. a 60. léta
Roku 1957 uvedla Helena Rubenstein, odbornice přes kosmetiku, na trh svoji řasenku "Mascaramatic". Jednalo se o první řasenku v tubičce, která se nanášela praktickým kartáčkem na hůlce. Tato inovace byla v oblasti kosmetického průmyslu naprosto průkopová a propagovala ji i jedna z tehdejších největších módních ikon, modelka Twiggy.w020071003634532408620
1989
Společnost Max Factor, která je úzce spjatá s televizním a filmovým průmyslem, vyrobila první bezbarvou řasenku. Ta se stala naprostým kosmetickým hitem roku podle ankety Rex Awards.
Dnes
V současné době jsou naše možnosti, jak si zvýraznit, prodloužit či natočit řasy, téměř neomezené. Velmi oblíbené jsou tzv. duo řasenky. První vrstva je bílá a slouží k prodloužení a zhuštění řas. Na ni se nanáší vrstva druhá, černá, sloužící pro barevné zvýraznění. Velký boom dnes zažívají všemožné inovace nanášecích kartáčků. Hitem se staly hřebínky či kartáčky s plastovými štětinkami. Objevují se také elektrické kulmičky na řasy a možné je dokonce umělé prodloužení řas.

zdroj: Cooolgirl000777

animace

22. června 2009 v 19:51 obrázky

Animky

zdroj: Cool-gilsinky

slova cute

22. června 2009 v 19:39 cute

Slova *cute*

zdroj: Cooolgirl000777balónky

22. června 2009 v 19:31 obrázky

balónky


zdroj: Loltýnka


co určo musíš s kámoškou podniknout

22. června 2009 v 19:21 for girl

Co určo musíš s kámoškou podniknout

| ♥for girls♥


1.Pusťte si muziku na plný pecky a pořádně to rozjeďte a zatancujte!!!(a kašlete na bušení sousedů smetákem)

2.Obarvěte si vlasy na růžovo nebo oranžovo

3. Piště si společně deník

4. Nafoukněte kondom a pinkejte si s ním v parku

5. Okatě balte toho nej týpka na zastávce

crazy

18. června 2009 v 16:04 obrázky

Crazy nápisdiplomek

15. června 2009 v 19:31 obrázky
Diplomek pro Kiki-Cloe
Diplomek pro Phoebinku

sexy boty

14. června 2009 v 18:01 móda

cute drinkk

14. června 2009 v 8:36 cute

Cute drink


♥Cutééééééééééééé♥

14. června 2009 v 8:31 cute

♥Cutééééééééééééé♥10 triků jak žískáš kluka svých snů

12. června 2009 v 18:03 for girl
10 triků jak získáš kluka svých snů...

♥Pokukuješ po něm a stále nevíš, jak mu to dát najevo? Nebo se jen tak potkáš s úžasným týpkem a chceš na něj nějak zapůsobit? Neboj, je to naprosto přirozené. A proto je normální, že každá holka chce vědět nějaké ty rady.♥

1. ÚSMĚV JE ZÁKLAD
Jestli jsi příliš stydlivá na to, aby jsi HO oslovila, vsaď na super úsměv! Nezvdávej to a když ho potkáš, zkus se na něj aspoň usmát. A jakýže to úsměv máme na mysli? Žádné jemné cukání koutky, hezky pořádně od ucha k uchu a vyceň zoubky :-D
2. POTŘEBUJU HELPNOUT!
Naprostá klasika. Spadne ti taška, nebo se ti vysype kabelka a jakoby náhodou se ho zeptáš, zdali by ti nepomohl. Tento trik funguje už téměř celá staletí :-D A je fakt osvědčený. Protože klukům lichotí, když si dívka¨vybere právě je, aby jim s něčím pomohli. Dodává jim to sebevědomí "velkého a silného tygra", který přispěchá na pomoc své statčné tygřici, která ho vyhlíží :-D
3. PIP PIP PIP MÁŠ SUPER MOBIL!
Jestli tvému objevu právě zvoní mobil, poté co domluví, jdi na věc! Řekni mu, že je jeho vyzvánění fakt vtipné (za předpokladu, že tam nebude mít monotóní pípání) a jestli by ti ho nemohl poslat na mobil.
4. SBLIŽOVACÍ OPALOVÁK
Jste na koupališti a všimneš si, že vedle vás má deku fakt syptatickej kluk? Zkus se nejdříve namazat opalovacím krémem a poté poažádej kámošku, zda-li by ti nemohla natřít ještě záda. Ale dejte si na čas! Pokud si všimneš že po vás pokukuje, neváhej a zeptej se ho, jestli chce taky krém :-D
5. FAKT HUSTÁ STRATEGIE
Tak tohle chce trošku více odvahy - má na sobě coll tenisky, super džíny a tu jeho sexy košili, co tak zbožnuješ - co takhle přijít za ním a zeptat se kde tohle stylový iblečení koupil - třeba by se mohlo líbit tvému staršímu bráchovi :-D
6. VTIPNEJ MAJL
Internet sbližuje! Nevěříš? Jestli máš jeho e-mail (a jestli ne, zjisti ho třeba od jeho kámoše) a pošli mu fakt vtipnej majlík. Nezapomeň připsat, že máš vtipy ráda a čekej, co se stane :-D
7. HEPLNNUTÍ S HUDBOU
Popros tvého idola, jestli by ti nemohl pomoct při výběru hudby pro tvého bráchu k narozeninám, který poslouchá (jaká náhodička) totéž co tvůj idol. On se v tom přece vyzná, ne?
8. DO ÚTOKU
Jsi na nějaké party a sedíš zrovna vedle něho a on na tebe dělá kouzelné úsměvy? Čas na přímý útok! Prostě mu řekni, jak mu to dneska sluší, jaký má nádherný úsměv a že je strašně sexy! (To poslední ale radši vynech :-D)
9. PARTY PROGRAM
Zkus vymyslet nějaký fakt crazy program na party! Co takhle super hra, která se hraje ve dvojicích holka-kluk? Průběh už ponecháme na tobě, stačí mít hodně fantazie a... a už to pojede :-D
10. SÁZKA PRO NĚJ
Hraje fotbal? Mrkněte se tam s kámoškou! Po skončení zápasu mu klidně můžeš jít oznámit, že jste s kámoškou uzavřely sázku a že ty jsi typovala jako vítězné mužstvo právě je (tam kde je ON).

pixelky a samé pixelky

12. června 2009 v 17:57 pixelky

Pixelky